• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотечні видання

/Files/images/00005.jpg

Ястребова О.В., Мунін Г.Б. Правила пожежної безпеки для дітей.

- К. : «Видавництво Кондор», 2012. - 64 с. : іл.

На сторінках книги в цікавій та популярній формі дітям розповідається про правила пожежної безпеки, а також наводяться ситуації, які виникають при потраплянні у дитячі руки сірників та при необачному поводження з вогнем і пожежо-небезпечними побутовими приладами (праска, електричні та газові плити тощо).

/Files/images/00003.jpg

Хаткіна Н В. Улюблені казки.

— Донецьк: ТОВ «ВКФ «БАО», 2012. — 48 с: іл.

Ще в ранньому дитинстві ми знайомимося з казкою. Вона вчить нас розрізняти добро і зло, берегти природу, любити і поважати людину.

Увазі маленьких читачів пропонуються п'ять чудових народних казок. Веселі кольорові ілюстрації зроблять читання насправді цікавим і захопливим.

Видання адресоване дітям дошкільного і молодшого шкільного віку, а також їхнім дбайливим батькам.

/Files/images/00009.jpg

Абеди И. Лола делает сенсацию

Повесть / Пер. с нем. К. Саркисян; Худож. Д. Хенце.— М.: Издательство Оникс, 2006. — 192 с. — (Приключения Лолы).

Веселая книжка для подростков известной писательницы из Германии Изабель Абеди рассказьшает о приключениях девочки Лолы в школе, до­ма, а еще — в ее фантазиях. Зта книга подскажет детям, как отыскать лекарство от скуки и найти общий язык с родителями.

/Files/images/00001.jpg

Новікова-Бемм Л. К. Діамантова дівчинка

Донецьк: Видавництво «Донбас», 2012. - 104 с, мал.

Казка-повість «Діамантова дівчинка» написана в найкращих традиціях народних казок та відомих казкарів світу. Це розповідь про подорож веселої дівчинки Мересі до чарівної країни Магірапі. Багато цікавих зустрічей на шляху Мересі - з доброзичливим. Юліаном Григоріановичем, кумедними тітоньками Кубульками-Букульками... Ще завітає Мереся до міста Шара-Бара.

Ніколи не чули про це славетне місто? Не бачили Стовп Совісті?

Запрошуємо маленьких читачів у світ пригод разом з героями казки.

/Files/images/00015.jpg

Воронина Леся.У Пошуках Оґопоґо.

(Нотатки навколосвітньої мандрівниці). - К.: Нора-Друк, 2010. - 176 с. Мандри.

Все свідоме життя Леся Воронина подорожує: автостопом, байдарками, потягами, літаками, верб­людами й віслюками. Тож ця перша «доросла» книж­ка письменниці - захоплива мандрівка часом і прос­тором, до якої автор запрошує усіх, хто любить ша­лені пригоди, несподівані зустрічі й непередбачувані повороти долі.

/Files/images/00011.jpg

Сайко О. Новенька та інші історії

О. Сайко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2012. – 185с.

13-річним героям оповідань Оксани Сайко доводить­ся - може, вперше в житті і часто в драматичних ситуа­ціях - зробити рішучий вибір на користь або добра, або зла. Так вони пізнають людей і пізнають себе. Які ме­тоди годяться в боротьбі за перемогу на конкурсі краси? Що робити, коли товариш в біді - бігти за дорослими чи намагатися рятувати самому? Чим «віддячити» не надто доброзичливому учителеві - осудом, а чи співчуттям?..

/Files/images/00007.jpg

Дишловий В.П., Мунін Г.Б. Правила дорожнього руху для дітей.

К. : «Видавництво Кондор», 2012. - 64 с. : іл.

На сторінках книги в цікавій і популярній формі дітям роз­повідається про правила дорожнього руху і наводяться засте­реження від необачного поводження на дорозі.

/Files/images/00013.jpg

Огульчанський О. Скарб Солоного лиману

Повісті / Олексій Огульчанський. 2-ге вид., без змін — К. : Грані-Т, 2012. — 116 с. (Серія «Українська дитяча класика»).

Чи знаєте ви, що таке морвік? І хто такі баби-носарихи та камбалячий вовк? І які скарби сховані у Солоному лимані? І як упіймати на гачок веле­тенського електричного ската — морську лисицю?

На ці та ще на безліч питань відповів чудовий український письменник Олексій Якович Огульчанський. Відповів так, що його пригодницькими по­вістями зачитувалося не одне покоління українських дітлахів. Адже кожен рядок, написаний цим письменником, дихає любов'ю до рідної землі та не­підробним захопленням скарбами, які вона щедро відкривала йому.

Видання підготовлене до сторіччя від дня народження Олексія Огульчанського.

Кiлькiсть переглядiв: 542

Коментарi